Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection (2017) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection (2017) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 26-02-2018, 01:30  GRY / PC
Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection (2017) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection (2017) MULTi12-ElAmigos / Polska Wersja Językowa


Opis:

Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection jest strategią ekonomiczną umożliwiającą prowadzenie własnego zoo. Produkcja została przygotowana przez studio Blue Fang Games i stanowi poprawioną wersję Zoo Tycoon, wydanego w listopadzie 2013 roku na konsole Xbox360 oraz Xbox One (autorami tamtej produkcji było Frontier Developments).

Jeśli kiedykolwiek chciałeś posiadać własny ogród zoologiczny, ale nie masz na to większych szans w prawdziwym życiu, wydane na PC Windows Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection jest propozycją właśnie dla Ciebie. Produkcja umożliwia wcielenie się w rolę menadżera prowadzącego taką właśnie placówkę. Twoim zadaniem jest sprawienie, by ogród cieszył się możliwie jak największą popularnością. Pamiętaj jednak również o swoich podopiecznych - to właśnie ich szczęście i dobrobyt stanowią klucz do sukcesu.

Pod kontrolę gracza oddana zostaje cała masa różnych aspektów - od projektów dróg i wybiegów dla zwierząt, przez ich dekoracje, sprowadzanie konkretnych zwierzaków (i dbanie o nie), kończąc na decyzjach typowo biznesowych, związanych z zarządzaniem finansami oraz analizą potrzeb rynkowych. Kiedy zmęczy Cię rola menadżera, zawsze możesz po prostu cieszyć się swoim ogrodem i bawić się ze zwierzętami, korzystając z klimatycznego i intuicyjnego trybu pierwszoosobowego.

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex).

Instructions: install, play from Start Menu icon. Windows 10 is required.


Opis Uploadu:

Waga: 2.89 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Polish, Portuguese, Danish, Dutch, Swedish, Russian, Japanese
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj (uruchamiaj z menu Start).

NOTE! Ta gra działa tylko na Windows 10 x64, kompilacja 1607 lub nowsza.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 277  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler