The Banner Saga 3 (2018) CODEX / Polska Wersja Językowa » ExSite PREMIUM
The Banner Saga 3 (2018) CODEX / Polska Wersja Językowa
Dodał: Vanisz   Data: 27-07-2018, 13:56  GRY / PC
The Banner Saga 3 (2018) CODEX / Polska Wersja Językowa


The Banner Saga 3 (2018) CODEX / Polska Wersja Językowa


Opis:

Trzecia odsłona nagradzanej trylogii fantasy osadzonej w świecie inspirowanym nordycką mitologią. Podobnie jak dwie poprzednie odsłony, The Banner Saga 3 na PC, PS4 itd. jest dziełem niezależnego studia Stoic. Pomimo niezadowalającej sprzedaży dwójki, twórcy postanowili dokończyć historię. W tym celu poprosili fanów o wparcie finansowe na Kickstarterze.

The Banner Saga 3 to bezpośrednia kontynuacja opowieści zapoczątkowanej w pierwszych dwóch odsłonach. Gracz ponownie przewodzi karawanie dzielnych wojów, która podróżuje przez niebezpieczną krainę rodem z mitologii skandynawskiej, pełną fantastycznych stworzeń i magii. Tym razem jednak koniec świata jest jeszcze bliższy, a my zostajemy zmuszeni zagłębić się w nadciągającym mroku i stoczyć ostateczną walkę ze złem. Jak zawsze, decyzje gracza mają duży wpływ na przebieg historii oraz jej ostateczne zakończenie - w naszych rękach leży m.in. kwestia tego, kto przeżyje, a kto polegnie, oraz jak będziemy postrzegani przez mieszkańców świata.

Pod względem mechaniki cały cykl The Banner Saga stanowi zgrabne połączenie taktycznej strategii turowej z grą RPG. Przemierzając świat gry spotykamy postacie niezależne - część z nich zleca nam zadania, a inne przyłączają się do naszej karawany, o ile im na to pozwolimy. W walkach z grupami przeciwników dowodzimy drużyną bohaterów o zróżnicowanych umiejętnościach i uzbrojeniu. Natomiast pomiędzy starciami rozbijamy obóz, w którym możemy naszych bohaterów podszkolić, zwiększając ich statystyki, oraz wyposażyć w lepszy ekwipunek.

Opis Uploadu:

Waga: 6.02 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG, PL i inne
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu CODEX do folderu z grą.
5. Graj.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 79  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler