Infinite Minigolf - Tortuga (2017) PLAZA » ExSite PREMIUM
Infinite Minigolf - Tortuga (2017) PLAZA
Dodał: Vanisz   Data: 5-10-2017, 14:21  GRY / PC
Infinite Minigolf - Tortuga (2017) PLAZA


Infinite Minigolf - Tortuga (2017) PLAZA


Opis:

Infinite Minigolf to kontynuacja gry Planet Minigolf stworzonej przez ekipę ZEN Studios (twórcy m.in. CastleStorm i Pinball FX2). Produkcja najpierw ukazała się w ramach wczesnego dostępu na Steamie, ale w późniejszym czasie doczekała się nie tylko pełnej wersji komputerowego wydania, ale także edycji na konsole.

Opisywana produkcja prezentuje zręcznościowe podejście do golfu. Nie oznacza to jednak, że podczas zabawy liczą się tylko szybkie palce, gdyż deweloperzy zatroszczyli się o całkiem realistyczną fizykę. W związku z tym na lot piłeczki wpływa chociażby siła uderzenia, kąt itd. Sprawia to, że choć w Infinite Minigolf na platformę PC Windows można łatwo się wdrożyć, to jej mistrzowskie opanowanie wymaga czasu, umiejętności i dokładnego poznania mechaniki.

Z racji, że mamy do czynienia z minigolfem, zmagania odbywają się na zwariowanych polach, np. w okolicach nawiedzonego domu, w lodowej krainie czy wewnątrz domu, na specjalnym torze zbudowanym z kartonów. Inną atrakcją produkcji jest możliwość dostosowywania golfistów, którym możemy kupować np. nowe ubrania.

Opis Uploadu:

Waga: 1.16 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Skopiuj zawartość folderu PLAZA do folderu z grą.
5. Graj.


Download:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 292  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler