Ashampoo WinOptimizer 15.00.05 DC 09.02.2018 Multilingual » ExSite PREMIUM
Ashampoo WinOptimizer 15.00.05 DC 09.02.2018 Multilingual
Ashampoo WinOptimizer 15.00.05 DC 09.02.2018 Multilingual
Ashampoo WinOptimizer 15.00.05 DC 09.02.2018 Multilingual | 25 Mb

Automatycznie zoptymalizować pracę systemu! Program Ashampoo WinOptimizer niż niż 15 jest najlepszym wyborem do czyszczenia, optymalizacji i ochrony KOMPUTERA. To zwalnia miejsce na dysku, koryguje błędy i zapewnia równomierna widok. Na podstawie usunięcia wad systemu Windows i zapewnia szybsze, czystsze i bardziej zwarta systemu


wielu auto-cechy sprawiają, że instalacja sprawa, to tylko kilka kliknięć, nie wymaga uprzedniej wiedzy!
Komputer godny najlepszego!
Pełna moc automatycznie
Maksymalna ochrona
do usuwania niechcianych informacji
niezawodny system ostrzegania odmowy
$ Maksymalna liczba odbić zabezpieczeń dla systemu
, aby naprawić błąd Windows jednym kliknięciem
więcej miejsca na twardych dyskach,
zdecydujesz, że Microsoft wie o tobie!
Począwszy od systemu Windows 10 została wydana, wielu użytkowników były zainteresowane praca przymusowa wymiana. Nowy moduł Win10 kontrola prywatności daje ci odzyskać kontrolę nad swoim Windows-samochodem! I w końcu zdecydować, czy twój komputer będzie udostępniać hasła, danych telemetrii lub zdjęć od Microsoft - lub trzymać je w sobie! Jeśli twoje aplikacje są aktualizowane automatycznie lub nawet uzyskać dostęp do wiadomości i kalendarza? To twój system i teraz masz wybór - z pomocą Ashampoo WinOptimizer niż niż 15!
Aby skonfigurować system do twoich potrzeb!
Wiele ustawień systemu Windows ukryte lub trudne do osiągnięcia bez dodatkowych narzędzi. Program Ashampoo WinOptimizer co zapewnia natychmiastowy dostęp, tak, że system może wyglądać i czuć się tak, najbardziej odpowiednie dla ciebie. Czy to zmiany wizualne poprzez ustawienia modułu zabezpieczeń za pomocą anty-spyware lub optymalne połączenie z Internetem, wszystko jest możliwe! I jeśli nie zgadzasz się ze zmianami, po prostu go zmienić za pomocą wbudowanej funkcji tworzenia kopii zapasowych.
Cały system
za pomocą programu Ashampoo WinOptimizer niż 15 pozwala zobaczyć, co naprawdę dzieje się na KOMPUTERZE. Jeśli ustawienia zdrowia twoich dysków twardych, zmiany, będziesz natychmiast otrzymywać powiadomienia, zanim najgorsze, co może się zdarzyć. Jeśli zawsze chciałeś wiedzieć ilość pamięci zużywanej przez państwa pliki, sprzętu PC lub jakie procesy są uruchomione w tle, to jest twoja szansa!
Pełnej wydajności przez smart-tuning
wiele funkcji-WinOptimizer będzie zapewnić masowe zwiększenie prędkości dla systemu. Aby usunąć niechciane programy z autostartu Windows, optymalizuje rejestr systemu Windows, jak również wyłączyć zbędne procesy - wszystko za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
Wreszcie, więcej miejsca na dysku,
, jak mija czas, twój system będzie nieuchronnie nabywa niepotrzebnych plików i danych. Jest to szczególnie irytujące na obrabiarkach z ograniczoną ilością miejsca do przechowywania. Program Ashampoo WinOptimizer niż niż 15 oczyszcza Twój samochód dokładnie i bezpieczeństwa - i usunąć gb niepotrzebnych danych w procesie. Jeśli korzystasz z wbudowanego w 1 kliknięcie optymalizacji, pojedyncze moduły lub nowe auto czyszczenie - będziesz mieć więcej miejsca dla twoich danych!
Dla systemu Windows® 10 z SYSTEMEM Windows® 8 / 8.1, Windows® 7
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 95  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler