AKVIS Sketch 20.0.3185.16054 Multilingual macOS » ExSite PREMIUM
AKVIS Sketch 20.0.3185.16054 Multilingual macOS
AKVIS Sketch 20.0.3185.16054 Multilingual macOS
AKVIS Sketch 20.0.3185.16054 Multilingual macOS | 134 Mb

АКВИС skecz konwertuje zdjęcia, szkice ołówkiem i akwarela malarstwo i jest dostępny jako samodzielny samodzielny program i jak wtyczki do edytora graficznego. Nasz skuteczna metoda tworzy realistyczne kolorowe i cz. - b. rysunki, naśladuje technikę, графитный i kolorowy ołówek, węgiel, akwarela


w przeciwieństwie do standardowych filtrów, które oferują przybliżony szkic, АКВИС skecz nadaje się bardzo blisko ręcznie rysowane pracy ludzkiej artysty. Uzyskanie tego samego rezultatu z normą narzędzia potrzebne doświadczenie w edycji zdjęć i dużych manipulacji z warstwami, maskami, frędzle i stosowanie filtrów. Plugin AKVIS Sketch pozwala stworzyć niesamowite szkic ołówkiem ze zdjęcia za pomocą myszy!
Program oferuje dwa główne style przekształcenie zdjęcia w rysunek: klasyczne i artystyczne, które pomagają tworzyć różne rysunki ołówkiem. Każdy styl ma swoje zalety. Możesz bawić się z ustawieniami i cieszyć się wynikami! Program posiada schludny interfejs z kilkoma suwakami. Po pierwsze, można przetwarzać obraz z domyślnymi ustawieniami, a następnie kliknij na obraz, aby dodać kolor, lub próbuje się w różnych technikach - od ołówka do węgla i akwarele. Można zrobić kreskowanie gęstszy lub rzadszy i zmieniać kąt nachylenia kresek.
Bardzo przydatne grafika pozwala dokonać zmiany obrazu bez zmiany ustawień. Obserwować proces i wybrać między ujęciami. Program oferuje listę gotowych do użycia ustawień, które ułatwiają pracę i zaoszczędzić czas. Można tworzyć własne presety z ulubionych kombinacji ustawień obrazu rysunku.
Można to zrobić ołówkiem portret jako prezent dla swoich bliskich i przyjaciół, aby wydrukować swój wzór na koszulkę, udekorować pokój akwarela, rysunek lub plakat. Projektanci ысе programu może szybko doprowadzić obraz do jednego stylu na stronie internetowej lub broszury. Autorzy tworzą ilustracje do swojej książki, za pomocą tego programu. Zarówno profesjonaliści, jak i użytkownicy domowi będą zadowoleni z prostoty i skuteczności programu i napalony ładny efekt na zdjęciu-do-szkic konwersji. Za pomocą АКВИС skecz-to jest bardzo zabawne!
Z pomocą tego programu można również dodać kilka niepowtarzalne efekty tła do zdjęć! Utworzyć kombinację szkic i zdjęcia miks wzorów z prawdziwego życia; naśladować ruchy lub dodać efekt maszyny wirujące tła. Skupienie się na określonej części obrazu i rozmycie reszta artystyczny sposób.
Wsparcie dla przetwarzania wsadowego pozwala automatycznie konwertuje serię zdjęć. Można zrobić komiksy i bajki z kina wideo. Możesz personalizować swoje dzieło sztuki, umieszczając napis, podpis, powitanie, logo lub znak wodny; dodaj szorstkiej tekstury powierzchni obrazu, jak gdyby ono było malowane na płótnie, papier falisty, mur itp.
20. Jubileuszowa edycja programu AKVIS Sketch jest dostępny! Będąc najlepszym w swojej klasie, oprogramowanie automatycznie konwertuje zwykłe zdjęcia w niesamowite szkice ołówkiem i akwarela obrazy. Wersja 20 zawiera zaktualizowane tekstury, nowe losowe modele mają stosuje wydajne część, różne ulepszenia interfejsu, wsparcie dla nowych pliki RAW, i inne zmiany. Z tego wspaniałego programu, nie trzeba żadnych umiejętności rysowania, aby poczuć się artystą!
Zaktualizowana Biblioteka tekstur
kartę biblioteka tekstury na stelaż został w pełni zaktualizowany! Do dyspozycji gości jest cała masa nowych tekstur i modeli są podzielone na różne kategorie tematyczne: samochody, natura, znaczki pocztowe itp. Rama Szablon zawiera dwie kategorie: gwiazdy i ornamenty i zdjęcia. Zabawy z ustawieniami, aby uzyskać to tylko w prawo!
Losowe modelu ramy
rama szablon pochodzi z nowej funkcji przypadkowych wzorów! Po prostu zaznacz check-box do mieszania do 20 modeli w jednym kadrze. Użyć ustawienia losowego nasion, aby utworzyć kilka wersji na przycisk.
Ulepszenia interfejsu użytkownika
interfejsu użytkownika przeszedł szereg usprawnień. Pola wyboru pod rama została zmieniona na nową łatwo zarządzać ikon. Narzędzia zawarte w pasek narzędzi teraz podświetlone, aby łatwiej było odróżnić/państw-wł. lub wył.
Również w nowej wersji:
- dodano wsparcie dla ponad pliki RAW w oddzielny program;
- ulepszony algorytm w celu zwiększenia jasności dla modeli i tekstur
- poprawiono drobne błędy.
- Mac оѕ x 10.7-10.11, MacOS i 10.12-10.13
- Procesor Intel, 4 GB pamięci ram, 2 GB wolnego miejsca na HDD
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 117  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler