FontLab VI 6.0.8.6790 Portable » ExSite PREMIUM
FontLab VI 6.0.8.6790 Portable
FontLab VI 6.0.8.6790 Portable
FontLab VI 6.0.8.6790 Portable | 98 Mb

Z firmy fontlab VI można tworzyć, otwierać, edytować, rysować, kosmos, Kern, podpowiedzi i eksportu komputerów stacjonarnych, internetowych, kolory i czcionki zmiennej. Aplikacja jest wszystko wokół edytora czcionek, a także obsługuje wymianę danych z innymi narzędziami do tworzenia czcionek, co pozwala łatwo zintegrować istniejące procesy robocze


Nowej generacji rysunku
tworzenie krzywych Beziera nie "umiejętności lub sakrament."
Serio lepiej Béziera
kochamy krzywe tak, że robimy je lepiej.
Witam, do koloru!
Tworzenie inteligentnych symbol, oprócz tradycyjnych kształtach.
Opcje zawarte
topory, mistrzów i wystąpień
.Zewnętrzne i wewnętrzne przestrzeń
metryki, kerning & kotwice.
Zawsze zorganizowanej
synchronizować zmiany projektu. Wyszukiwać, sortować i klasyfikować znaki.
Ból-wolne produkcja
Top Gear na maksymalnej prędkości. Poważna praca czcionek z łatwością.
Firmy fontlab VI podsumowanie:
rysunek i importu
narysuj kontur na podstawie glifów przy użyciu pędzel, ołówek, szybkie, pióro, elipsa, prostokąt i narzędzia, w ułamkach współrzędnych ze stawkami zaokrąglania w punktach z liczbami całkowitymi współrzędnych.
Używać pionowe i pochyłe, kraty, elastyczne wytyczne, klikając oferty i pomiarów narzędzia dla spójnego i precyzyjnego rysowania.
Wstawiać i importowanie grafiki wektorowej, w tym kodowania lub kolorowe mapy bitowe glify, i przekształcić je w jeden kolor czcionki przez konfigurowalny autotracing, i kolor czcionki.
Rysować kaligraficzne litery za pomocą prostych, regulowany narzędzie PowerBrush, przepisać i poszerzyć ruchów.
Edycji
początkowo zmienić sześciennych dopisek Béziera krzywe i kwadratowe czcionki TrueType-krzywych, w tym nakładające się otwarte ścieżki za pomocą kontur, nóż, nożyczki i narzędzia wypełnienia. Konwersja między typami Krzywej z regulacją dokładnością.
Znaleźć i naprawić obwód problemy z FontAudit. Automatycznego czyszczenia i optymalizacji konturowych rysunków, segmenty równowagi i zmiany Krzywej napięcia, harmonizacji Г2 krzywizna, tworzyć i usuwać przecinające się ścieżki, stosować nieniszczące pułapki atramentu i zaokrąglonymi narożnikami.
Automatyczna zmiana masy ciała, utworzyć kontur wersji, stosować efekty, aby nakreślić, jak i bitmapowe glify
.Kompozyty
mieszanka, interpolacji i ekstrapolacji czcionki, tworzenie pośrednich wagi i stylów, tworzenie dużych grup czcionki i zmiennej czcionki OpenType z pośrednimi czcionki i symbol mistrza, i automatycznego kreatora, odpowiednie dla kompatybilnych zarysy.
Odmiana
mieszanka, interpolacji i ekstrapolacji czcionki, tworzenie pośrednich wagi i stylów, tworzenie dużych grup czcionki i zmiennej czcionki OpenType z pośrednimi czcionki i symbol mistrza, i automatycznego kreatora, odpowiednie dla kompatybilnych zarysy.
Interwał & Kerning tylko
Obszar zdanie i Kern zgodnie z wyznaczonymi listy parze. Zastosuj śledzenie, zmiana szerokości, sidebearings i kerning globalnie lub dla poszczególnych glifów.
Ręcznie lub automatycznie skojarzyć metryki między glifów przy użyciu skomplikowanych wyrażeń.
Kern między klasami i glify w UFO - i OpenType-zgodny sposób, z wyjątkami.
Automatyczne tworzenie klas kerning.
Automatycznie oblicza metryki i kerning, lub użyć autokerning oferty jak Kern ręcznie.
Czcionki
tworzyć, otwierać, edytować i eksportować monochromatyczne wyprofilowane czcionki z jednego mistrza (Desktop oraz web) i kilku mistrzów (zmienna), kolor czcionki (z multi-warstwa edytowalny glify, glify, SVG i bitmapowe glify).
Porównaj czcionki, scalania i podziału czcionek zestawów glifów i odmiany. Zmieniać czcionki, glify, metryki, kerning czcionki i informacyjny. Konwersji między formatami czcionek, poprawić wygląd ekranu z automatycznym i ręcznym podpowiedzi. Wymiana źródło czcionek z innymi aplikacjami tworzenie czcionki.
Technologia
Pełne wsparcie dla Unicode.
Zaawansowane znaczników OpenType funkcji tworzenia formatu HANDLU i Adobe FDK dla czcionek OpenType.
Kern optymalizacji funkcji KLTF.
Funkcja podglądu na świecie-gotowe HarfBuzz silnika.
Okna podglądu ekranu z prawdziwa Microsoft ClearType (nawet na Mac).
Wariacje z MutatorMath i fontTools.varLib.
Formaty
otworzyć i eksportować w formacie OpenType PS/FFC (ОТФ), TT czcionek OpenType / czcionek TrueType (ttf), Zmienny czcionek OpenType TT (СТТ+гвар), Kolor czcionek OpenType (TST+CSA +kołnierz +CBDT, +sbix), Typ Постскриптума 1 (ПФБ/PFA), czcionki sieci web (WOFF2, podaje, EOT), firmy fontlab (DPD, ПФЛ, VFJ), UFO, designSpace.
Jest również otwarty BitFonter Photofont (ЛМД+PNG +CSA), fontographer występuje (mgła), Glify, Ikarus, a każdy z wymienionych w pliki zip.
Firmy fontlab VI dla systemu Windows-jest to 32-bitowa aplikacja, która działa na Windows 7 i nowszym, w tym Windows 10 (32 - lub 64-bitowa). Dodatkowo instaluje się na Pythona 2.7, niezbędnych do pisania skryptów i zmienna obsługa czcionek
. -

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 27  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler