Abelssoft EverDoc 2018 v3.30 Portable » ExSite PREMIUM
Abelssoft EverDoc 2018 v3.30 Portable
Abelssoft EverDoc 2018 v3.30 Portable
Abelssoft EverDoc 2018 v3.30 Multilingual Portable | 60 MB

Pliki PDF, zdjęcia lub wiadomości e-mail - teraz można wygodnie archiwum wszystko, co trzeba. Wystarczy wydrukować odpowiedni dokument i automatycznie zostanie złożony w tle, bez dodatkowej pracy, szybki i łatwy dostęp do dokumentów za pomocą wyszukiwania pełnotekstowego i różnego rodzaju metod (nazwa, Data, słowa kluczowe), EverDoc zawiera możliwość tworzenia i przywracania kopii zapasowej biblioteki


w Ten sposób, zawsze możesz zapisywać dokumenty w bezpieczeństwa.
Śledzić swoje dane
EverDoc kontroluje wszystkie dokumenty i formaty w wygodnej formie: pliki PDF, zdjęcia, e-maile, teksty i inne dokumenty.
Najprostszym sposobem!
Niezależnie od rodzaju - PDF-plik, obraz lub pocztą - po prostu wydrukować dokument, jak jesteś przyzwyczajony i EverDoc będzie archiwizować i zarządzać automatycznie, nie przeszkadzam.
Chcesz całkowicie pominąć drukowanie? Po prostu przeciągnij i upuść dokumenty bezpośrednio na EverDoc. Najbardziej popularnych formatach, takich jak Word, PDF, office Libre i OpenOffice nie są obsługiwane. Zarządzanie plikami nigdy nie było łatwiejsze.
W OCR - rozpoznawanie tekstu
możesz dodać swoje dokumenty w dowolnym Formacie obrazu. Wbudowany OCR-to możliwość zapoznania się z treścią tych obrazów.
Nie szukać, a znaleźć!
Nigdy więcej nie zobaczyć ogromne, zakurzone stosy dokumentów. W EverDoc można wyraźnie zorganizować swoje pliki i sortować je według Daty, Tytułu lub przypisać słowa kluczowe. A jeśli to nie wystarczy, zawsze można użyć wyszukiwanie tekstu wewnątrz archiwum.
Bezpieczne tworzenie kopii zapasowych
im częściej korzystasz z cyfrowego kierownik dokumentów, tym bardziej jest to potrzebne. To skłoniło nas do uruchomienia mechanizmu tworzenia kopii zapasowych zawsze możesz naprawić swój archiwum na innym komputerze.
Połączenie chmury
EverDoc automatycznie wykrywa i indeksuje stworzony dostawców usług w chmurze.
Dla Systemu Windows 10, Windows 8 I 8.1, Windows 7
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 16  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler