Dunes Multimedia Project Timer 1.21 » ExSite PREMIUM
Dunes Multimedia Project Timer 1.21
Dodał: LeeAndro   Data: 6-03-2018, 15:20  PROGRAMY / Biurowe
Dunes Multimedia Project Timer 1.21
Dunes Multimedia Project Timer 1.21 | 6.6 Mb

Zegar projektu jest prosty, ale bardzo potężna aplikacja dla systemu Windows, w obszarze powiadomień paska zadań, aby kontrolować, ile czasu spędzasz na swoich projektów. (wykaz stylu) kolor dadzą szybki przegląd, który klaps czasu w obszarze powiadomień na pasku zadań w zasobniku systemowym)


w ten sposób można szybko, ale dyskretnie sprawdzić, czy Zegar dla projektu dzieł. Działania mogą mieć różne stawki za godzinę, a program monitoruje ilość zarobionych pieniędzy w projekt, a także cv dla wszystkich uruchomionych projektów.
Zadania czasomierza i edycja godzin
zrzut ekranu-projekt-timer2-300x194You możesz wyeksportować dane do raportów za pomocą przeglądarki lub zaimportować go do programu Excel i łatwe tworzenie kopii zapasowych danych może być przekształcony, pocztą i importowanych, aby zachować swoje dane. Nasi wersja Pro pozwala również na importowanie godzin spędzić na pracowników i freelancerów i funkcje zaawansowane metody importu i eksportu. Czasami trzeba edytować godzin po tym. Nie jest to problem z panelem administratora. Można usuwać, dodawać i edytować zadania dla swoich projektów. Internetowa wersja pozwala Ci komunikować się z innymi użytkownikami i grupami w celu synchronizacji danych projektu. W chmurowej wersji serwisu na podstawie subskrypcji.
Czyste i dyskretne stosowania rachunków
projekt Timer jest lekki, szybki, prosty, dyskretny okno aplikacji na pasku zadań, który pomoże Ci w pracy do zarządzania i wystawienia godzin. Ma łatwą instalację i czyste ONZ-ustawić
. Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 111  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler