Adobe FrameMaker 2017 v14.0.4 » ExSite PREMIUM
Adobe FrameMaker 2017 v14.0.4
Adobe FrameMaker 2017 v14.0.4
Adobe FrameMaker 2017 v14.0.4 Multilingual | 2.06 GB | 422.14 MB

Łatwo tworzyć i publikować Personel techniczny treści na urządzeniach mobilnych, KOMPUTERÓW stacjonarnych, internetowych i druku. W 2017 roku produkcji Adobe framemaker-to standardowe narzędzie do tworzenia i publikacji Personel techniczny treści na urządzeniach mobilnych, KOMPUTERÓW stacjonarnych, internetowych i druku


wygodnie pracować z неструктурированным i uporządkowany treścią w tej samej dokumentacji. Pracować szybciej i mądrzej z zaawansowanymi funkcjami XML i Dita. Publikowanie Treści jak HTML5, czuły, aplikacje mobilne, pdf i epub, i więcej.
W 2017 roku produkcji Adobe framemaker-to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia i publikowania Personel techniczny treści na urządzeniach mobilnych, KOMPUTERÓW stacjonarnych, internetowych i druku. Pracują bardziej wydajnie z obsługą HD-wyświetlaczy i nowy ekran powitalny. Aby zrobić bardziej zaawansowane funkcje XML/Dita. Aby dostarczyć nowej generacji HTML5 i układy z najlepszej w swojej klasie wyszukiwanie i nawigacja.
Teraz wsparcie dla wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości,
, aby pracować z pełną przejrzystością wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości do 4K - 3840 x 2160), jak framemaker automatycznie skalowane do rozdzielczości systemu. Ciesz się nowy interfejs, czytelne ikony i stosunek bogatszy kontrast.
Większy i lepszy ekran powitalny
ci pracować szybciej z nowej ery, bardziej przyjazny dla użytkownika ekran powitalny, który pozwala szybko utworzyć nowy dokument lub otworzyć ostatnio używane pliki. Ponadto, dostęp do strukturze nieuporządkowanej obiekty z jednej strony. Do podłączenia do repozytorium lub systemu plików bez pracy.
Menu wyszukiwania poleceń
aby szybko znaleźć polecenia menu za pomocą funkcji wyszukiwania w menu. Zamiast szukać polecenie wśród opcji menu, można po prostu wpisz nazwę i naciśnij klawisz enter.
Nowy kierownik projektu
, aby zarządzać lepiej pracować z nowym kierownikiem projektu, co pozwala przeciągać nieruchomości, dokumenty i zorganizować swoje pliki z łatwością.
Następne pokolenie responsive HTML5 układów
, aby dostarczyć spersonalizowane treści z nowej bezramowe technologii HTML5 adaptacyjne szablony, które mają najlepsze w swojej klasie możliwości wyszukiwania i nawigacji. Ciesz bogate doświadczenie układu siatki został zoptymalizowany dla wyświetlaczy HD. Pokaż lub ukryj wzory, takie jak Słowniczek i TOC
.Bardziej szybkie wyszukiwanie z autouzupełniania
, aby zapewnić najlepsze w swojej klasie możliwości wyszukiwania dla użytkowników końcowych pierwszy w swoim rodzaju automatyczne wyszukiwanie i wyszukiwanie kontekstowe. Aby zapewnić użytkownikom z automatycznym ofert, ponieważ są one rodzaju, pokazujący częstotliwość występowania każdego z nas razem.
Konfigurowalny główny wyjście na HTML5
, aby stworzyć lekki, łatwo-udział główny kod bez układów, HTML5 i javascript, które następnie mogą być zmieniane za pomocą CSS dla niepowtarzalny wygląd i czuć.
Łatwo opublikować w Adobe doświadczenie w pracy Menedżera
Dita łatwo publikować Treści w Adobe framemaker-to doświadczenie kierownika serwisu z wykorzystaniem dokumentacji XML dodatek dla programu Adobe doświadczenie menedżera.
Wyszukiwanie tekstu wewnątrz obrazów SVG
, aby dać użytkownikom bardziej pełne doświadczenie wyszukiwania dodano możliwość wyszukiwania tekstu, obrazów SVG, że jest też widoczny w wynikach wyszukiwania.
Personalizację Treści, aby Dita zawartość
teraz bezpośrednio wykorzystać atrybuty treści Dita jako kryterium w dynamicznych filtrów Treści, co sprawia, że jeszcze łatwiej, aby utworzyć spersonalizowane treści dla użytkowników końcowych.
Dodaj do ulubionych nowe responsive HTML5 układów
, aby dać użytkownikom możliwość oznaczania tematy jak "ulubione" w nowym responsive HTML5 układy, oszczędzając ich czas i wysiłek, gdy ponownie dostęp do zawartości.
Szeroka dostępność Treści w 508 compliance teraz
do szczególnych potrzeb użytkowników poprzez tworzenie HTML5 i układy, które spełniają 508 zgodności, co sprawia, że treści, zgodny z pomocą technologii wspomagających.
Nowa statusu wiersz, ścieżkę do elementu
używanie marki-nowy status-bar, aby śledzić dokładną ścieżkę bieżącego elementu przy tworzeniu Treści Dita w uporządkowany dokumencie. Można łatwo poruszać się za pomocą klawiszy kursora, eliminując konieczność, aby przejść do tyłu i do przodu w zorganizowany sposób.
- Procesor Intel Pentium 4 lub szybszy procesor
od Microsoft Windows 10, 8.1 lub 7
- 1 GB pamięci ram (zalecane 2 GB)
- 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (nie instaluje się na dysku, na którym jest wrażliwa na wielkość liter system plików, lub na wymiennych urządzeń pamięci masowej flash)
- Środowisko jre 8
- DVD-rom
- Maksymalna obsługiwana Rozdzielczość ekranu - 4K (3480 x 2160, 8.3 megapikseli i proporcjach 16:9)
- języki: Angielski, Niemiecki, Francuski, Japoński.

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 111  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler