Diving Log 6.0.14 Multilingual » ExSite PREMIUM
Diving Log 6.0.14 Multilingual
Dodał: LeeAndro   Data: 4-10-2018, 20:00  PROGRAMY / Biurowe
Diving Log 6.0.14 Multilingual
Diving Log 6.0.14 Multilingual | 39.3 Mb

Nurkowanie magazyn 6.0-jest to idealne rozwiązanie вахтенном dzienniku podwodnego zarządzać swoimi нырками. Możesz importować swoje dane dziennika nurkowania praktycznie każdy dive komputer, albo importować od producenta oprogramowania lub poprzez bezpośredni z пикирования komputer


Wszystkie dane mogą być eksportowane w różnych formatach, zsynchronizowane z iPhone, Windows Phone i Android, lub przesłać do witryny do prezentacji online.
Stwórz swój własny dziennik wydruków z potężny wbudowany konstruktor raportów i podzielić się swoim wyglądem magazyn z innymi użytkownikami. Liczne dane statystyczne i wykresy można analizować swoje dane nurkowania i potężny wyszukiwanie i funkcje filtra szybko znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.
Oprócz nurkowania można zorganizować sprzęt, kumpli, zdjęcia i nurkowania. Podziel się nurkuje z innymi nurkami w internecie-czasopism i odwiedzenie miejsc do nurkowania w przeglądarce map do wakacji.
SYSTEM operacyjny Windows XP / perspektywa / Windows 7 / Windows 8 i Windows 10
.Czysty framework 4.0 (już zainstalowany na większości KOMPUTERÓW)
synchronizacji iPhone wymaga iTunes lub Bonjour dla systemu Windows
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 15  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler