KIDASA Software Milestones Professional 2017 v17.0 Rev 10/18/2018 » ExSite PREMIUM
KIDASA Software Milestones Professional 2017 v17.0 Rev 10/18/2018
KIDASA Software Milestones Professional 2017 v17.0 Rev 10/18/2018
KIDASA Software Milestones Professional 2017 v17.0 Rev 10/18/2018 (x86/x64) | 87/89 Mb

Etapy profesjonalnego projektu do zarządzania i planowania narzędzia, które mogą być używane w połączeniu z projektu Microsoft, Excel, Oracle Primavera i wiele innych.

Zdajemy sobie sprawę, że kiedy zarządzania i planowania złożonych projektów trzeba będzie oprogramowanie, to potężny, szybki i niezwykle łatwy w użyciu


Etapy profesjonalnego projektu do zarządzania i planowania narzędzia, które mogą być używane w połączeniu z projektu Microsoft, Excel, Oracle Primavera, i wiele więcej.
Prezentacje referatów w minutach
zdajemy sobie sprawę, że kiedy zarządzania i planowania złożonych projektów trzeba będzie oprogramowanie, to potężny, szybki i niezwykle prosty w użyciu. Właśnie dlatego stworzyliśmy główne etapy zawodowej. Widzisz, główne etapy zarządzania projektami i planowania oprogramowanie, które pozwala zorganizować swoje projekty, tworzenie osi czasu, sprzedawać swoje pomysły, zoptymalizować swoją pracę i śledzić wyniki. Wszystkie łatwiej, niż kiedykolwiek marzyłeś!
TWORZYĆ ATRAKCYJNE PREZENTACJE, RAPORTY DLA PROJEKTU PROGRAMU!
Dobra rzecz o etapach zawodowego polega na tym, że on może zrobić z ciebie bohatera.
To prawda. Kiedy można umieścić władzę etapy pracy, można przekształcić projekt Microsoft, Microsoft Project Server lub nawet Primavera rozkłady jazdy w atrakcyjne, przekonujące, na poziomie wykonawczym prezentacji, raportów, że cię zauważyli. I uzyskaj zauważysz! I nie martw się o zmianie harmonogramu. Kiedy harmonogram projektu zmiany (co często robią!), możesz wybrać, aby "odświeżyć" harmonogram prezentacja najnowszej chcesz od Microsoft Project lub Primavera.
W końcu "jak na dłoni" sprawozdawczości
z kamieniami milowymi profesjonalny, pozwala natychmiast uzyskać "duży obraz" i zobaczyć, jak twój projekt się rozwija.
Dzięki lampek podświetlenia tyczek, procent wykonania wykresów kołowych i status-symbole, widać "jak na dłoni" dokładny status projektu. W końcu będziesz tam, gdzie zawsze chciałeś być. Pełną kontrolę twojego projektu!
Dla systemu Windows 10, 8, 7, Windows serwer 2008 R2, 2012 R2, w 2016 (32 i 64-bit)
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 22  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler