dslrBooth Photo Booth Software 5.24.0821.1 Professional » ExSite PREMIUM
dslrBooth Photo Booth Software 5.24.0821.1 Professional
dslrBooth Photo Booth Software 5.24.0821.1 Professional
dslrBooth Photo Booth Software 5.24.0821.1 Professional | 60 Mb

dslrBooth - niesamowite zdjęcia stoiska oprogramowania. Jeśli chcesz pracować фотобудка przy użyciu DSLR aparat i komputer, to znalazłeś rozwiązanie trzeba. Zbudowaliśmy nasze zdjęcie stoisko oprogramowania z tą samą koniecznością


dslrBooth-jest to prosta aplikacja, która odżywia twój robimy, jak i dla wielu innych na całym świecie. Nasi użytkownicy marzyć o naszych programach.
Zbudowaliśmy nasze zdjęcie stoisko oprogramowania w razie potrzeby. Szukaliśmy w internecie i znalazłem oprogramowanie, które może wykonać pracę, ale wszystkie są albo były zbyt skomplikowane, kosztować rękę i nogę, lub nie wykonać zadanie. Dlatego wymyśliliśmy prosta aplikacja, która łączy brakuje luz przechodząc od jednego zdjęcia do druku profesjonalnego i markowe drukowanie zdjęć stoiska. Oczywiście, jesteśmy pewni, że nie naśladować złe decyzje, nasze oprogramowanie jest proste, tanie, i po prostu działa.
Cechy gry:
- Kompatybilny z PC i Mac.
- Uruchamia aparat, aby zrobić kilka zdjęć i tworzy drukowanie.
- Pełna kontrola nad wyglądać i czuć się ostatniej drukowania, w tym swoje własne zdjęcia, logo i tekst. Zawiera potężny edytor szablonów w systemie Windows wydanie
. - Przechowuje wszystkie zdjęcia i ryciny.
- Współpracuje ze wszystkimi lustrzankami cyfrowymi, jak długo, jak komputer może je zobaczyć. Niestety, brak wsparcia dla kamery, jak zwolennicy jakości.
- Wysokiej jakości wydruki wszystkich podobnych programów dzięki waszej profesjonalnej lustrzanki w połączeniu z najnowszymi technologiami przetwarzania obrazu. Standardowa wersja obsługuje 4x6. Profesjonalna wersja dodaje wsparcie dla wszystkich formatów papieru,
- zoptymalizowany dla ekranów dotykowych.
- Artykuł klasycznej automatycznej zdjęcie tryb: naciśnij przycisk i odliczanie z kamery automatycznie kupowane na 4 zdjęcia.
- Wiele opcji układu standardowe wydanie.
- Podziel online: możesz udostępnić swoje zdjęcia na facebook, Twitter, a także kilkadziesiąt innych sieci społecznych.
- Wyzwalacz przycisk lub przełącznik nożny.
- Mężczyzna, kobieta i Niestandardowe komunikaty głosowe (tylko dla Windows).
- Pozwól gościom dodać efekty, takie jak instagram lub dodać je w trybie automatycznym (tylko dla Windows).
- Patrzeć na iPad: goście mogą zobaczyć swoje odciski raz na iPad przez eye-Fi karty.
Profesjonalne wydanie dodatkowych funkcji
- 4x8, 5x7, 6x8, 8x10, i wszystkie inne rozmiary papieru.
- Tworzenie własnych układów. Dodaj swoje zdjęcia, ułóż je i obracać je w dowolnym miejscu chcesz.
- Zielony ekran (Хромакей), pozwalającą na wymianę zielony lub niebieski tło z własnym tłem. Korzystamy z nowoczesnych technologii zielonego ekranu, a w naszym zwykłym stylu wynieśli wszystkie trudności prowadzenia zielonym ekranem. Proces jest w pełni zautomatyzowany i łatwy.
- Żywy wygląd, który pozwala ludziom zobaczyć siebie przed kamerą robi zdjęcie. Jest to potwierdzone najnowszymi aparatami DSLR.
- Automatyczne pobieranie plików na Facebook-stron w czasie rzeczywistym.
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 23  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler