Apowersoft Streaming Audio Recorder 4.2.0 (Build 10/16/2017) Multilingual » ExSite PREMIUM
Apowersoft Streaming Audio Recorder 4.2.0 (Build 10/16/2017) Multilingual
Apowersoft Streaming Audio Recorder 4.2.0 (Build 10/16/2017) Multilingual
Apowersoft Streaming Audio Recorder 4.2.0 (Build 10/16/2017) Multilingual | 24.7 Mb

Strona internetowa apowersoft streaming Audio Recorder to program, który można używać do nagrywania dźwięku z karty dźwiękowej komputera i mikrofonu. Za pomocą tego narzędzia, można nagrać streaming audio i radio stacji, konwertować audio do różnych formatów (MP3, WAV i WMA, OGG i AAC i FLAC), szukać i swojej ulubionej muzyki, i nawet edytować pliki audio i nagrać je na płyty cd


aby nagrywać dźwięk bezpośrednio z karty dźwiękowej komputera lub mikrofonu
dowolny dźwięk grał na komputerze, mogą być rejestrowane i zapisywane za pomocą tego programu. Wszystko, co musisz zrobić, to słuchać ulubionej muzyki i nagrywanie strumieniowe muzyki z serwisów takich jak Spotify, Django, ostatni.FM, lub, być może, w tym czasie jak streaming strona Audio recorder stronę apowersoft otwarty, a następnie zostanie on zapisany w bibliotece na zawsze. Nasze streaming Audio recorder Nagrywanie dźwięku z dowolnego miejsca - na żywo strumieniowej transmisji audio, radio Internetowe i mikrofon dźwięk - prosto na twój komputer!
Szybko i łatwo przekonwertować formaty plików
stronę apowersoft za pomocą konwerter Audio, można konwertować pliki audio do formatów, takich jak MP3, WMA i WAV i OGG, AAC i inne szybko i łatwo. To narzędzie pozwala również na konwersję plików audio w trybie wsadowym, a nie jeden po drugim, i łączą się w jeden plik. Cholera, jak to będzie nasz konwerter Audio łatwiej i szybciej, niż u konkurencji, oszczędzając czas i nerwy.
Konwersja lokalnych i online-wideo do plików mp3 w wysokiej jakości
Ta funkcja jest przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą lub pobrać mp3 z wideo, takich jak YouTube i dailymotion, MySpace, Vimeo, Yandex muzyka itp. Wszystko, co musisz zrobić, to wkleić link do filmu w pasku adresu przeglądarki i wybierz żądany Format audio (wspólne formaty MP3 i WMA, WAV i AAC). Jeśli chcesz dodać wideo do swojej stałej kolekcji, można nawet zapisać go!
Edytować pliki audio, aby znaleźć swój dźwięk
teraz możesz stworzyć swój własny dźwięk z streaming Audio recorder stronę apowersoft stronę, aby wyciąć i skleić dźwięki, aby zrobić własną muzykę. Nasz edytor audio pomoże Ci to zrobić, dopóki nie tworzyć dźwięki, które lubisz
.Darmowa muzyka e dla miłośników muzyki
pożegnać się z dni poszukiwań, przez niekończące się strony do wyszukiwania muzyki w internecie. Teraz, można uzyskać najnowsze muzyki popularnej w jednym miejscu. Lub po prostu muzykę z nasza stale aktualizowana lista TOP10 listy lub wyszukiwanie i grupy i piosenki im.
Wybierz jeden z wielu stacji radiowych
w dodatku do nagrywania na żywo strumieniowej transmisji audio, strona apowersoft streaming Audio recorder oferuje różne gatunki stacji radiowych do słuchania. Dodaj swoje ulubione stacji do listy ulubionych, podziel się nim na Twitter, Facebook, Google+, lub po prostu zapisać go w celu późniejszego odsłuchania.
Nagrywanie dysków cd na Swój sposób
chcesz nagrać muzykę na płytę cd? Streaming Audio recorder sprawia, że proces jest prosty i bezproblemowy, który pozwala przesłać wszystkie pliki dźwiękowe na płycie cd-rom.
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 102  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler